Buyers Guide

We want you to be happy with your purchase.

So we're committed to giving you all the tools to make the right decision with minimum fuss.

SIA „REGARDES”

SIA „REGARDES”  darbojās aizsardzības un glābšanas līdzekļu, vides kontroles ierīču piegādes, testēšanas un kalibrēšanas jomā kopš 1995 g. un ar katru gadu paplašinām mūsu sadarbības partneru loku.   

Dažādām gāzu noteikšanas, monitoringa un koncentrācijas mērīšanas vajadzībām piedāvājam  Dräger Safety AG & Co. KGaA,  Industrial  Scientific, Gas Measurement Instruments Ltd,  Riken Keiki, Kitagawa instrumentus un nodrošinām to regulāro testēšanu un kalibrēšanu.

Individuālo glābšanas un aizsarglīdzekļu sfērā līdztekus Dräger Safety AG & Co. KGaA ražojumiem  piegādājam produktus: saspiesta gaisa un skābekļa elpošanas aparātus, paglābējus, gāzmaskas, dažāda pielietojuma un komplektācijas aizsargtērpus, veicam to regulāro inspicēšanu un apkopi.

Glābšanas līdzekļu jomā uzņēmums aptver arī elpojamā gaisa kompresoru un skābekļa pārliešanas kompresoru piegādi, uzstādīšanu un regulāro apkopi.

„REGARDES” ir vairāk kā 20 gadu pieredze policijas un narkoloģisko dienestu nodrošināšanā ar profesionāliem alkometriem  jeb izelpas alkohola satura noteikšanas ierīcēm, to testēšanā un kalibrēšanā. Dräger Safety AG & Co. KGaA profesionālo alkometru modeļu piedāvājuma klāstu  esam papildinājuši ar EnviteC-Wismar GmbH ražojumiem. Ar profesionālajiem alkometriem pietuvinātiem tehniskajiem parametriem tagad pieejami Hanint Co.Ltd. un izcilās kvalites

Citu apkārtējās, darba un atpūtas vides kvalitātes parametru (temperatūras, spiediena, mitruma, trokšņa, gaismas, starojuma, vibrāciju) mērīšanai kā uzņēmumiem tā arī individuālām vajadzībām piedāvājam CASELLA un citu ražotāju produktus.

Kuģniecības vajadzībām „REGARDES”  piegādā  tilpņu mērlentes jeb tankskopus no Enraf Tanksystem SA un MMC (Europe) Ltd un veic to tehnisko apkopi, inspicēšanu, kalibrēšanu. Atsevišķi pieminami arī daudzpusīgai profesionālai un individuālai lietošanai domātās ATEXOR_Mica pārlādējamās portatīvās lampas un lukturi. Vairāk kā 50 modeļu starpā atrodams praktiski jebkurām īpašām vajadzībām piemērots drošs un uzticams gaismas avots: „Ex” izpildījumā, pirkstu nospiedumu nolasīšanai policijas vajadzībām, augstfrekvences izlādes superlukturi.SIA „REGARDES” ir iedibinājis lietišķu sadarbību ar  divu Lielbritānijas gāzu kontroles un mērinstrumentu ražošanas kompāniju  Servomex un GMI Gas Measurement Instruments Ltd

Bez minētajām firmām tās sadarbības partneri ir arī japāņu ražotāji RKI Analytical Instruments GmbH (RIKEN KEIKI)  un KOMYO RIKAGAKU KOGYO K.K. (Kitagawa). Kitagawa šodien piedāvā visplašāko,  selektīvāko un ekonomiski izdevīgāko gāzu un arī dažu izplatītāko jonu detektorcaurulīšu klāstu, kas kopā ar patentēto rokas sūknīti AP-20 un paraugu ņemšanas sūkņiem paver plašas iespējas  ātrai un uzticamai vides kontrolei. 

Abi uzņēmumi piegādā visu augšminētos instrumentus un  aprīkojumu  ar pasūtītāja vajadzībām attiecīgi piemērotu drošības klasi un atbilstības apliecinājumu  katram produktam atbilstošām ISO, EN, ATEX standartu un normatīvu prasībām. „REGARDES”  veic piegādāto produktu gala lietotāju apmācību. 

Atbilstoši Starptautisko standartu prasībām mērinstrumentu testēšanas un kalibrēšanas jomā, tāpat glābšanas un aizsardzības aprīkojuma inspicēšanas un verificēšanas jomā, ir izveidota funkcionāli neatkarīga struktūrvienība SIA "REGARDES" Aizsardzības un glābšanas līdzekļu, vides kontroles ierīču Tehniskais Centrs. 

Tehniskais Centrs pieņem un izpilda nepieciešamo tehnisko apkopi, inspicēšanu, testēšanu un kalibrēšanu ne tikai augšminēto piegādātāju produktiem, bet praktiski jebkura ražotāja stacionārajiem un portatīvajiem gāzu mērinstrumentiem, aizsarglīdzekļiem, ja pieejamas to lietošanas un apkopes instrukcijas, testēšanas kartes, datorprogrammas un to ražotāja firma nodrošina autentisku rezerves daļu piegādi. Kalibrēšanai tiek izmantotas tikai sertificētas izsekojamas kalibrēšanas (span)gāzes un/vai to maisījumi, galvenokārt no Calgaz un AGA. Tehniskās apkopes darbus izpilda  apmācīti un sertificēti speciālisti.

Šajā vietnē Jūs vienmēr atradīsiet sīkāku informāciju par konkrētiem izstrādājumu modeļiem, mūsu sadarbības partneru jaunākajiem piedāvājumiem, bet mūsu speciālisti palīdzēs Jums piemeklēt vislabāko risinājumu Jūsu konkrētajām vajadzībām, ja griezītes pie mums pa e-pastu regard@safety.lv vai info@safety.lv