Cienījamie klienti!

Galvenais nosacījumspasūtījuma apstiprināšana. Pēc iepazīšanās un lēmumapieņemšanas par preces iegādi Jums nepieciešams pilnībā iziet pirkuma reģistrācijas procedūru un izvēlēties apmaksas un preces saņemšanas nosacījumus. 
Reģistrāciju Jūs variet izdarīt papildus reģistrāciju  pa faksu, ar e-pastu vai paziņojumu caur Skype, norādot preces nosaukumu, daudzumu un personas datus.
Jūsu rezervēšanas laiks ir spēkā  72 stundas no apstiprināšanas brīža, lai Jūs varētu veikt apmaksu un saņemt preci
Pēc 72 stundu notecēšanas, ja Jūs neesiet apmaksājis vai izņēmis preci firmas birojā, Jūsu reģistrācija tiek atcelta.
Jūs variet pagarināt rezervēšanu vēl uz  72 stundām vai citā augstāk norādītajā veidā paziņojot reģistrēšanas Nr..
Esiet uzmanīgi veicot pasūtījumu!
1.    Apmaksa:
1.1.            Ar pārskaitījumu – saņemšana vai piegāde notiek tikai pēc naudas ienākšanas brīža mūsu bankas rēķinā, izdarot apmaksu un norādot apmaksas rekvizītos preces nosaukumu un daudzumu, izvēloties transporta izdevumus atkarībā no saņēmēja atrašanās vietas   (Latvija, Lietuva, Igaunija). Uz citām valstīm samaksa tikai pēc transporta izdevumu saskaņošanas no 26 līdz 44 EURO (līdz 500 grami) atkarībā no piegādes valsts vai arī varam jums izsniegt apmaksai rēķinu vai pavadzīmi.
A/S “DnB Nord Banka”                                                                                                                              Kods: RIKOLV2X                                                                                                                       Konta Nr.: LV15 RIKO 0002 0130 39380
1.2.            Samaksa skaidrā naudā uz vietas birojā - skaidrā naudā, ar kredītkarti caur terminālu
Jūs variet pasūtīt ierīces verificēšanas sertifikātu!                                                                           (Saņemšanas laiks, savukārt, pagarinās par 5 darba dienām un ir papildus maksa atkarībā no ierīces modeļa ).
2. Piegāde:
2.1.           Preci var saņemt mūsu birojā Brivibas gatve. 427 , nākošajā dienā pēc pasūtījuma apstiprināšanas brīža un samaksas (norēķinoties ar pārskaitījumu, ievērojot reģistrācijas un apmaksas datumus), uzrādot personības apliecību vai pilnvaru, šajā gadījumā Jūs par piegādi nemaksājiet.
2.2.           Prece tiek piegādāta pēc pasūtījuma apstiprināšanas un apmaksas brīža , atkarībā no Jūsu atrašanās vietas:
2.2.1.      1-2 dienu laikā (ievērojot reģistrēšanas un apmaksas datumu- Rīgā, Latvijā saviem klientiem piedāvā piegādi standarta ekonomiskās piegādes pakājebkurā Latvijas ciematā, sākot no 20 stundu notecēšanas pēc reģistrēšanas un samaksas, vai nākošajā darba dienā līdz plkst.16:00. Šajā pakalpojumu līmeņa ietvaros pieejama arī piegāde vakaros līdz plkst.21:00.
2.2.2.      1-2 dienu laikā (ievērojot reģistrēšanas un apmaksas datumu) – Igaunijā, Lietuvā –uzticamu un ātru piegādi jebkurā Lietuvas vai Igaunijas vietā. Jau nākošajā darba dienā sūtījums var būt pie saņēmēja Viļņā vai Tallinā.
2.2.3.      Ja sūtījums tiek pieņemts no nosūtītāja sestdienā , tad norādītajam piegādes standartam tiek pievienota vēl 1 darba diena .
2.2.4.      4-12 dienu laikā – Pasaulē - Express Mail Service (EMS) – pasaulē pats pazīstamākais pasta pakalpojums, kurš piedāvā eksprespasta sūtījumu pieņemšanu un piegādi tieši rokās adresātam visā pasaulē. Vidējais EMS sūtījumu piegādes laiks , sākot no 4-ām darba dienām.
3. Piegādes nosacījumi un izmaksas: 
3.1.     Preces piegādi nodrošina  REGARDES caur  Latvijas Pasts unExpress Mail   Service (EMS) par samaksu,
           3.1.1.   Rīga – 5,00 EUR   (līdz 500 grami);
3.1.2. Latvija (pārsūtīšana starp rajonu centriem) - 10,00 EUR (līdz 500 grami);
3.1.3. Latvija (pārsūtīšanaaiz rajonu centru robežāmпересылка (lauku rajonos) - 15,00 EUR (līdz 500 grami);
3.1.4. Baltija - 15,00 EUR (līdz  1 kg);
3.1.5. Citas valstis - 26 līdz 44 EUR(līdz 500 grami).
Jūs saņemiet tikai pārbaudītas un kalibrētas ierīces !
4.   Ja Jūs esiet veikuši apmaksu 72 stundu laikā pēc reģistrācijas, tad jums jāizņem prece jebkurā  mūsu norādītajā veidā 14 darba dienu laikā, citādi jums vajadzēs izdarīt piemaksu Eiro 5 par glabāšanu un pārbaudi .
5. Pēc pasūtījuma noformēšanas ar Jums saistīsies mūsu menedžers, kurš precizēs piegādes laiku un vietu. Pasūtījumu piegādes tiek izdarīta tikai uz Jūsu pasūtījumā norādīto adresi.
 6.  Preces piegāde paredzēta līdz Jūsu ieejas durvīm norādītajā adresē vai Jūsu pasta nodaļā (ar Jūsu apliecinājumu pie nosacījuma par pilnu preces plus piegādes izdevumu apmaksu).
7. Ja Jūs pasūtiet trīs komplektus un vairāk, tad Jūs saņemiet atlaidi un variet saņemt savupasūtījumu visā Baltijā bez maksas par piegādi.
8.      Atlaidi trīs un vairāk komplektu gadījumā Jūs variet saņemt tikai apstiprinot pasūtījumu pa e-pastu, faksu vai Skype (regardes1997).
9. Garantija:
9.1. Ražotājs garantē  6 līdz  24 mēnešus (atkarībā no ierīces modeļa ) no piegādes datuma bez ražošanas un materiālu defektiem  (izņemot kalibrēšanu) pie normālas uzturēšanas. Šīs ražotāju garantijas saistības aprobežojas ar ierīces apmaiņu, regulēšanu vai remontu , ja tā atgriezta ar piegādes pierādījumiem. Šī garantija nav spēkā , ja ierīcē iejaukušies vai ļaunprātīgi to sabojājuši.
9.2. Garantija neattiecās uz pusvadītāju sensoriem ierīcēs ar norādītajiem sensoriem, jo klients var tos izvest no ierindas ar lielām padoto mērāmo paraugu koncentrācijām.
9.3.  Lai uzturētu rezultātu precizitāti un garantijas, katrus 3-6 (atkarībā no ierīces modeļa) mēnešus nepieciešama pārkalibrēšana.
9.4. 14 dienu laikā pēc ierīces saņemšanas Jūs variet iesniegt pretenziju par ierīces darbību. Mēs veiksim pārbaudi un /vai apmainīsim ierīci.
10. Līgumsods:
10.1. Naudas kompensācija gadījumā, ja viena no pusēm neizpilda vai nepienācīgi izpilda kādas no līgumsaistībām.
10.2. Ja klients atsakās no jau noformēta un sagatavota pasūtījuma saņemšanas, tad kā līgumsods klientam netiek atmaksāta summa šīs ierīces kalibrēšanas izdevumu apmērā.
 11. Pušu pienākumi:
11.1. Pamatojoties uz 28.05.2002.LR MK “Noteikumi par distances līgumu” , klientam ir tiesības atteikties no līguma 14 kalendāra dienu laikā. Taču saskaņā ar Likuma „Par patērētāja tiesību aizsardzību”  12. panta 6.daļu,  kurā teikts „ patērētājs atbild par glabāšanas kvalitāti un drošību atteikšanās tiesību realizēšanas laikā”, kompānija  REGARDES  atstāj sev tiesības atteikt pircējam preces  atteikuma izmantošanas tiesības, vai, ieturēt no klienta atbilstošu kompensāciju sekojošos gadījumos:
11.1.1.  ja zaudēts produkta prečskats;                                                    
11.1.2. ja prece atgriezta neoriģinālā iepakojumā;                                                                  11.1.3. ja preces iepakojums bojātsvai redzamas paviršas apiešanās pēdas, piemēram,               skrāpējumi vai citi defekti.
12. Kalibrēšana un Tehniskā apkalpošana:

12.1. Tāpat Jūs variet pasūtītierīču kārtējo tehnisko apkopi, kalibrēšanu un remontu neatkarīgi no to , kur un no kāda ražotāja tie iegādāti, atsūtot vai atvedot ierīci pie mums uz firmas REGARDES biroju - Brivibas gatve. 427, Rīga, LV-1024, 

12.2.  Lai uzturētu rezultātu precizitāti un garantijas, katrus 3-6 (atkarībā no ierīces ražotāja prasībām un lietošanas intensitātes) nepieciešama pārkalibrēšana;
12.3. Kalibrēšana tiek izpildīta, izmantojot īpašas  iekārtas, datorprogrammas  un tikai speciālās sertificētās, izsekojamās kalibrēšanas gāzes, šķidrumus  vai citus materiālus, kā arī tiek attiecīgi protokolēta stingri atbilstoši standarta LVS EN ISO/IEC 17025 prasībām kalibrēšanas laboratorijām.
12.4. Tehniskās apkopes procesā instrumentu dezinficē ar īpašiem līdzekļiem, lai izslēgtu bīstamo infekciju (tuberkulozes, C hepatīta u.c.) pārneses iespēju.
12.5. Ierīces sekmīgu tehniskās apkopes un kalibrēšanasizpildi un tās datumu apliecina ar REGARDES Tehniskā Centra uzlīmi un, uz pieprasījumu izsniedzot kalibrēšanas vai verificēšanas sertifikātu(par atsevišķu samaksu).
12.6.  Parierīcēm , kuras nav izgājušas testēšanu un kalibrēšanu, pasūtītājam tiek izsniegts Akts par ierīces tehnisko stāvokli un ieteikumi visas  ierīces vai tās daļu nomaiņai.
  
Uzmanību!
Informācijai par preču un pakalpojumu cenām interneta veikalā ir informatīvs raksturs un tām nav juridiska spēka, noformējot darījumu ar šīs vietnes apmeklētājiem. Saistošs ir klienta apstiprinātais pasūtījums.
Ar cieņu,
SIA REGARDES

Pirkumu grozs

Jaunumi